VLOŽIT INZERÁT  
NEPŘIHLÁŠEN
Pravidla inzerce pro server "inzerce.msbox.cz"
Obecná pravidla stránek
Následující kritéria jsou závazná pro "inzerce.msbox.cz" a inzerenty na stránkách "inzerce.msbox.cz", rovněž také platí pro osoby a firmy registrované na stránkách "inzerce.msbox.cz". Jejich dodržování je základem úspěšné vzájemné spolupráce.

Rovné podmínky
"inzerce.msbox.cz" zaručuje, že všichni inzerenti mají rovné podmínky při uveřejňování svých inzerátů. Inzeráty je možné zvýhodňovat pouze zasláním speciální SMS zprávy, na předem určené Premium SMS číslo a pod přiděleným kódem. Obecný formát inzerátů je vždy jednotný. Pro zvýšení účinnosti prezentace slouží dodatečné služby jako jsou bannery, loga, top-listy apod., jež jsou ale opět všem inzerentům rovně přístupné.

Free web
Návštěva stránek "inzerce.msbox.cz" je bezplatná a všichni návštěvníci mají přístup ke všem prezentovaným informacím s vyjímkou Členské sekce. Tu mají možnost navštívit pouze registrovaní členové.

Korektní informace
"inzerce.msbox.cz" vyžaduje po všech zadavatelích inzerce, aby inzerované informace byly správné, platné a úplné. Pokud toto nebude splněno, vyhrazujeme si v zájmu návštěvníků stránek "inzerce.msbox.cz" právo na nezveřejnění, nebo ukončení zveřejňování takovýchto zavádějících informací, popř. zrušení registrace.

Zákaz duplicity
Není přípustné zadávat duplicitní inzerci nebo registrace. Je přísný zákaz inzerovat stejné zboží, osoby a služby vícekrát současně. Duplicita inzercí je prověřována a "inzerce.msbox.cz" si vyhrazuje právo na jejich nezveřejnění, či odstranění. Rovněž není přípustné zadávat duplicitní registraci uživatelů a firem v rejstříku, v případě zjištění takovýchto duplicit má "inzerce.msbox.cz" právo na pozastavení popř. zrušení takovýchto duplicitních registrací.

Zpoplatněná inzerce: inzeráty typu
a) nabídky domácích prací a brigádb) multilevel, MLM prodejec) půjčky, oddlužení, řešení exekucí
d) hubnutí a formování postavye) erotické a seznamovací inzerátyf) komerční, firemní inzerce
takovéto inzeráty jsou považovány za komerční inzerci a takovéto inzeráty budou zveřeněny pouze po potvrzení SMS zprávou a za předpokladu umístění inzerátu ve správné rubrice. Takovéto inzeráty není přípustné vkládat do jiných rubrik než k tomuto účelu určených a vždy je možné mít současně v systému maximálně 3 inzeráty (tyto inzeráty nesmí však být svou povahou shodné). SMS potvrzení: tvar zprávy a číslo pro zaslání zprávy je vždy zobrazeno po vložení inzerátu popř. na vašem účtu u inzerátu. Pro tyto inzeráty jsou výhradně určeny tyto sekce:
Domácí práce | Poradenství k hubnutí | Půjčky, hypotéky | Seznámení - Erotická seznamka
V případě zjištění porušení tohoto nařízení popř. počtu povolených inzerátů, budou okamžitě takovéto inzeráty popř. registrace vymazány z databáze a "inzerce.msbox.cz" má právo na pozastavení popř. zrušení takovýchto účtů bez upozornění.

ad e) inzerce erotického charakteru
Rovněž není přípustné zadávat inzeráty erotického charakteru do jiných rubrik než k tomuto účelu určené. Inzeráty s erotickou tématikou a charakterem jsou myšleny jakékoliv nabídky erotických podniků a salónů, nabídky práce na live chatu, nabídky na poskytování erotických služeb, nabídky na prodej erotického zboží a jiné erotické nabídky zde neuvedené. Vždy je možné mít současně v systému maximálně 3 inzeráty (tyto inzeráty nesmí však být svou povahou shodné) erotického charakteru. Místo pro erotickou inzerci je výhradně určeno v sekci: Seznámení - Erotická seznamka. V případě zjištění porušení tohoto nařízení popř. počtu povolených inzerátů, budou okamžitě takovéto inzeráty popř. registrace vymazány z databáze a "inzerce.msbox.cz" má právo na pozastavení popř. zrušení takovýchto účtů bez upozornění.

ad f) inzerce komerční, firemní
Komerční inzerce je možná ve všech rubrikách inzertního serveru. Komerční inzercí je myšlena nabídka zboží a služeb fyzickými a právnickými osobami, propagování internetových obchodů, služeb a komerčních stránek. Inzerát komerčního charakteru bude zveřeněn pouze po potvrzení SMS zprávou. Tvar zprávy a číslo pro zaslání zprávy je vždy zobrazeno po vložení inzerátu. Chcete-li pravidelně vkládat komerční inzeráty, pak je možná obchodní dohoda s námi za předem dohodnutých pravidel, která zde budou později rovněž prezentována. Nebude-li komerční inzerát do 3 hodin od podání inzerátu potvrzen, vyhrazuje si "inzerce.msbox.cz" právo na pozastavení popř. zrušení takového inezerátu. Po opakovaném porušení tohoto pravidla má právo "inzerce.msbox.cz" zrušit bezodkladně a bez udání důvodů takovýto účet.

"inzerce.msbox.cz" je pouze inzertní a katalogové médium
"inzerce.msbox.cz" nenabízí, neposkytuje ani nezprostředkovává služby a jiné aktivity nabízené inzerenty na stránkách "inzerce.msbox.cz". Tyto služby a aktivity jsou výhradně nabízeny a poskytovány zadavatelem inzerce.

Návštěva stránek "inzerce.msbox.cz" je bezplatná a všichni návštěvníci mají přístup ke všem prezentovaným informacím. Využitím bezplatné inzerce souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení na uvedenou emailovou adresu a to na služby na služby serveru inzerce.msbox.cz. Maximální počet emailu v průběhu jednoho kalendářního měsíce je 2.

Zpět na formulář

Naše další služby: Obchodní dům Katalog firem Katalog obchodů Seznam katalogů